משאבות חום למגזר הפרטי


משאבת חום הנה יחידת חימום טכנולוגית איכותית וחכמה המחליפה את שיטות החימום הקלאסיות של תנורי הסקה בסולר/גז. ייחודה של משאבת החום הנה בחיסכון אנרגטי משמעותי מאוד שיכול להגיע למשתמש עד כדי 70 אחוז מעלויות האנרגיה הרגילות לחימום מים.

 

"הערך המוסף של חברת "תרמו מאי

לחברת "תרמו מאי" ניסיון בהתקנת מאות רבות של משאבות חום ברחבי הארץ מהקטנות בסדר גודל של 8 קילוואט ועד גדולות יותר בסדרי גודל של 128 קילוואט.

הניסיון הרב והידע הייחודי של מוטי בתחום החימום בכלל ומשאבות החום בפרט מאפשרים לו לבחור עבור הלקוח את משאבות המים החסכוניות, הבטיחותיות והאמינות ביותר לצרכיו ללא תלות ביבואן ציוד כזה או אחר בנוסף להעניק פתרון אופטימאלי תוך התחשבות בכל נתוני סביבת הלקוח.

 

יכולת התאמה ללקוח של משאבות חום שהם מונו (מאייד ומעבה כיחידה אחת) או משאבות חום מסוג ספליט. (שבהם המעבה חיצוני ויחידת חימום המים הנה בתוך הבית) התאמה הקשורה משמעותית לסביבת ההתקנה והנוחות של הלקוח.

התאמת יחידות העובדות בשיטת האינוורטר או on-off וזאת בהתאם לדרישות ההתקנה בסביבת הלקוח.

שימוש באפליקציה לשליטה, בקרה והפעלה מרחוק של המערכות עם יכולת לניהול וניטור תקלות וניהול צריכת החשמל.

 

משאבות חום ושילוב מערכות לחימום למגזר התעשייתי-ציבורי

חימום מים באמצעות משאבות חום במבנים גדולים ולאוכלוסייה גדולה דורש התאמה קפדנית לכמות משתמשי המים ואופי השימוש. שימת לב מקצועית לנתונים אלו עשויה להביא בהתקנת משאבות החום לחיסכון של עשרות רבות של אלפי שקלים בשנה.

 

חברת "תרמו מאי" התקינה משאבות חום בפרויקטים שונים חלקם מורכבים ומאתגרים במספר מבנים גדולים ברחבי הארץ בשילוב של משאבות חום, קולטי שמש ומערכות קיימות.

 

הידע והניסיון המקצועיים של מוטי כהן מבטיחים אבחון מקצועי מושלם ומתן פתרונות ההולמים במדויק את צרכיו הייחודיים של הלקוח בחימום מים לאוכלוסייה גדולה והבטחת התוצאה של חיסכון ענק בחימום המים השנתי.

מוטי מעניק חוות דעת מקצועית למוסדות ציבור שונים בנוגע למערכות חימום קיימות וההתקנות שבוצעו, חוות דעת שסוקרת באופן מקיף את נצילות המערכת ושיפורים שונים הנדרשים.

 

לפרטים נוספים והצעת מחיר חייגו – 054-4818800