מיזוג אוויר

טכנולוגית Inverter

הטכנולוגיה הקיימת
למדחס מזגן רגיל יש רק שני מצבים: או שהוא פועל ב-100% או שהוא כבוי לגמרי. עם הפעלת המזגן, המדחס מתחיל לפעול (ב-100%), מגיע לטמפרטורה המבוקשת ואז מפסיק. כשהטמפרטורה בחדר משתנה, המדחס מתחיל לפעול שוב, וכך הלאה: פועל – וכבה, פועל – וכבה. כל "התנעת מדחס" כזו יוצרת שחיקה, בלאי מוגבר וצריכת חשמל גבוהה, יחסית. גם עוצמת הרעש שמייצר המדחס בשעת ההתנעה גבוהה.

בנוסף, נוצרת גם התופעה המוכרת של "קפיצת" חום או קור, ויכולת בקרת הלחות של המזגן (בקיץ אוויר פחות לח ובחורף אוויר פחות יבש) נפגמת. אפשר לדמות את זה לרכיבת אופניים בשטח הררי: בעלייה, הרוכב מתאמץ מאוד ומשקיע המון אנרגיה, בירידה הוא גולש במהירות ולמעשה האנרגיה מתבזבזת.

טכנולוגיית Inverter
ל-Inverter יש מדחס בעל תפוקה רציפה-משתנה: כלומר, אין לו רק שני מצבים (או כבוי או 100%), אלא גם את הטווח שביניהם. עם הפעלת המזגן, המדחס מתחיל לפעול ומביא את החדר לטמפרטורה המבוקשת. כשזו מושגת, מערכת הבקרה האלקטרונית "פוקדת" על המדחס להקטין תפוקה, ולשמור על הטמפרטורה הרצויה. כיוון שאין כיבוי והתנעה שוב ושוב, נחסך עד 30% מצריכת החשמל, הבלאי והשחיקה נמוכים יותר והוא הרבה יותר שקט.

בזכות הדיוק של מדחס ה-Inverter, הטמפרטורה המבוקשת בחדר נשמרת ואין את אותם "גלי" חום/קור. במקביל, גם בקרת הלחות אפקטיבית הרבה יותר. אפשר לדמות את זה לרוכב אופנים בשטח רגיל: בעליות המתונות מושקעת מעט אנרגיה, בירידות מעט פחות – אבל בסך הכול הרכיבה רצופה, וכן מהנה.

יתרונותיו של ה inverter

חוסכים עד 50% בצריכת החשמל

שומרים על טמפרטורת חדר יציבה

הפעולה שלהם חרישית ביותר

ממזגים במהירות גבוהה יותר

שומרים על גריעת לחות קבועה (בקיץ)

מייבשים פחות את האוויר בעת חימום (בחורף)

בעלי אמינות גבוהה במיוחד

מערכות רב מאייד

מערכת מיזוג האוויר רב מאייד Multi מתבלטת בכך שהיא משתלבת בצורה אסתטית ופשוטה בכל תכנון אדריכלי, ללא צורך בהנמכת תקרה או בהתאמה אחרת, ובכך שהיא פועלת בצורה שקטה במיוחד, כמוה טרם הכרתם.

רמת הלחות שמייצרת המערכת מונעת את תחושת היובש המוכרת שמייצרים מגזנים סטנדרטיים, חידוש המתאפשר בזכות מדחס האינוורטר המהפכני, שאף מסנן את האוויר ומבטיח תנאים מעולים בכל החללים הממוזגים.
חיסכון בהוצאות חשמל ותחזוקה
פעילותו של האינוורטר של רב המאייד Multi גם חוסכת בהוצאות חשמל, על ידי כך שהיא שומרת על טמפרטורה קבועה בעבודה רציפה בעצימות נמוכה, במקום להפסיק ולהתחיל מחדש את הפעולה, כפי שקורה עם מזגנים סטנדרטיים.

המערכת חוסכת בהוצאות תחזוקה משום שהיא מורכבת ממעט רכיבים, כולם מיוצרים על ידי פוג'יטסו, ואלה מחזיקים זמן רב יותר ומחזירים במרוצת השנים את ההשקעה הראשונית הגבוהה יחסית.
ניצול מירבי של החלל

מערכת מיזוג האוויר רב מאייד Multi נשענת על חיבור של עד ארבע יחידות פנים ליחידה חיצונית אחת, אותה ניתן למקם על בקצה המגרש או על גג המבנה. השילוב הזה חוסך במקום ומאפשר ניצול מיטבי של החלל בעזרת התקנה פשוטה ונקייה עם צנרת גז גמישה ודקה לכל אחד מהמאיידים.
ניתן לחבר את היחידה החיצונית למגוון רחב של יחידות פנים קומפקטיות ואסתטיות, גלויות או נסתרות – כולן בעלות שליטה עצמאית. קיימת אפשרות להוסיף יחידות ולפזרן ברחבי הבית, בהתאם לצרכים עתידיים.

מזגנים מפוצלים

מזגן מפוצל הוא מזגן בעל עוצמה רבה המתאים למיזוג חללים גדולים במיוחד, כמו בנייני משרדים וקניונים. הרכיבים של מזגן זה מפוצלים לשני מארזים: אחד לצד הקר, ואחד לצד החם, וביניהם צינור המוביל את הגז הקר והחם, כבל חשמלי וכן צינור לניקוז מים.

פעולה שקטה
למרות העוצמה שלהם, מזגנים מפוצלים שקטים בצורה בלתי רגילה עד שכמעט אינם נשמעים כלל (החל מ-22DB). זאת משום שגורם הרעש העיקרי בהם נמצא מחוץ למבנה ויכול להיות מותקן במרחק רב במיוחד – עד 120 מטר בין היחידה הפנימית לחיצונית ועד 50 מטר הפרשי גובה.

אווירה נעימה, שליטה מירבית ומשוכללת
המערכות המתקדמות של המזגנים המפוצלים מאפשרות לקבוע במדויק את הטמפרטורה הרצויה בחלל, וליצור אווירה נעימה ללא תחושת יובש, הן בקירור והן בחימום, כאשר האוויר אף עובר סינון בקטריאלי. ניתן להתקין שלט קיר דרכו ניתן לשלוט על העוצמה ואף לתכנן קדימה את שעות ההפעלה והעוצמה של כל יום בשבוע באופן אינדיבידואלי.

פעילות בכל תנאי מזג האוויר
העוצמה של המזגן המפוצל מאפשרת לו להמשיך לחמם ולקרר גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים, כולל אם הטמפרטורה החיצונית צונחת למינוס 25 מעלות. המזגנים מתאימים לחדרי מחשבים ותקשורת, ללא צורך בהתאמות כלשהן.

חיסכון בהוצאות אנרגיה ובזיהום אוויר
מדחסי האינוורטר חוסכים בהוצאות חשמל על ידי פעולה רציפה ושמירה על טמפרטורה קבועה, להבדיל ממזגנים סטנדרטיים עם טרמוסטט הפועלים לסירוגין. העבודה הרציפה אף מצמצמת את ההשפעה השלילית על איכות הסביבה.

לפרטים נוספים והצעת מחיר חייגו – 054-4818800